Fatih Anaokulu Fiyatları

Miraç Çocuk yuvası fatih Anaokulu fiyatları belirlenirken bölgemizin yapısı, eğitim içeriklerimiz ve milli eğitim standartları göz önüne alınarak belirlenmektedir.

Fatih Anaokulu fiyatları 2016-2017 dönemi belirlenmiş olup, fiyatları öğrenmek için eğitim danışmanımızla görüşebilirsiniz. Fatih Anaokulu fiyatlarına dahil olanlar, fiyatlar dahilinde eğitim içeriği ve diğer tüm detayları hemen öğrenebilirsiniz.

Vermiş olduğumuz kalite eğitim ve özen neticesinde müşteri memnuniyeti çok fazla olan Anaokulumuz Miraç çocuk yuvası siz değerli velilerimizin en değerli varlıkları için sürekli yenilenmektedir. Her dönem Anaokulumuz da yeni etkinlikler ve aktiviteler ile eğitim içeriğimiz zenginleştirilmektedir. Gene yıla göre fiyatlarımızda da fazla bir değişiklik yapılmamış olup bölge ekonomisi göz önünde tutulmuştur.

 

Comments (4)

Benim kızım var 2012 Eylül doğumlu kreş fiyatınızı öğrenebilirmiyim? Haftada beş gün gelicek

MeRabalar benim oğlum var 3.5 yaşında. Kreş fiyatlarınız ve program hakkında bilgi verirmisiniz

Merhaba çocuğum 6 yaşında,Türkçe bilmiyor.Okulunuzda Rusça bilen öğretmen,yada çocuk var mı?Bide fiyatınızı öğrenebilirmiyim

Merhaba benim kızım var 2015 ekim doğumlu. Fiyatınızı öğrenebilirmiyim? haftada 3 gün gelicek. saat 8- 17 arası olur mu olmaz mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kurye kartal evden eve nakliyat oto çekici klasik mobilya hunca life üyelik kocaeli petek temizleme